Naše realizace

Vývoj a výroba nových technologií naší společnosti naplno slouží našim klientům v praxi. Podívejte se na realizace, které pomáhají ve výzkumu i v životě.

Senzorický systém robotické paže pro protetickou náhradu horní končetiny

Senzorický systém robotické paže dává i fyzicky postiženým lidem naději na plnohodnotný život a zároveň otevírá oblast ekonomického růstu v oblasti biomedicínského inženýrství. Komplex mnoha senzorů – přiblížení, tepla, vlhkosti, CO2 a senzorů indikujících elektromagnetické pole, gyroskopu, akcelerometru, tenzometrů – tvoří dohromady systém, který umožní robotické paži podávat relevantní informace o tom, co se děje v okolí.

Naklápěcí plošina s kamerovým systémem pro měření pohybu živočichů

Za účelem výzkumu procesu zachycení a zpracování podnětů působících na tělo živočichů jsme vyvinuli speciální naklápěcí plošinu menších rozměrů, která slouží pro měření pohybů těl drobných živočichů. Naše výzkumné provedení pracuje se 3 kamerami, 3 aktuátory, řízeným rotačním 3D pohybem a softwarem pro zpracování obrazu a řízení kinematiky a dynamiky pohybu.

Slunečnice – přístroj určený k získávání energie ze Slunce

Slunečnice je přístroj, který umí získávat energii z největšího termonukleárního reaktoru v naší sluneční soustavě, ze Slunce. Slunečnice je schopna sama zjistit oblast nejvyšší světelné intenzity a tento světelný zdroj nadále sledovat v rozsahu daném jejími konstrukčními možnostmi.

K získávání elektrické energie využívá fotovoltaických článků a jejich kolmému natočení dopadajícímu slunečnímu záření. Takto získanou elektrickou energii uschovává v chemických článcích pro další použití.

Systém elektronické organizace a sledování klíčů ESSKEY

Systém ESSKEY jsme vyvinuli pro elektronickou organizaci a sledování klíčů v administrativních budovách, hotelích, areálech a všude tam, kde potřebujete mít nad velkým množstvím klíčů přehled a kontrolu. V pokročilém nastavení zařízení funguje také jako elektronický zabezpečovací systém střežící klíče a jejich okolí, rezervační systém klíčů i automatický hlídač trvání výpůjček.

Kompaktní měřič stavu a očekávané životnosti akumulátorů BATTEST24V

BATTEST24V je pokročilý příruční přístroj pro diagnózu dobíjecích akumulátorů do 24 V. Na rozdíl od jiných testerů, které měří jenom statické vlastnosti akumulátoru, umí změřit vnitřní odpor akumulátoru na základě dynamických změn vlastností akumulátoru.

Přístroj pro diagnózu životnosti chemických akumulátorů do 24 V baterií funguje na principu sledování dynamických změn vlastností akumulátoru. Tester nepoškozuje akumulátor a displej ukazuje řadu diagnostických dat.

Vývojová sada Evolution

Vývojová sada Evolution představuje modulární systém komponentů určených pro stavbu malých, středních i velkých automatizovaných, mechatronických a robotických systémů.

Další oblasti uplatnění jsou navigační a polohovací systémy, nteligentní budovy, dálkové spínání osvětlení, automatizované kotelny, zabezpečovací systémy, správa akumulátorů, ovládání modelů, energetické plantáže, senzorické systémy, měření biopotenciálů…

To všechno a mnohem víc aplikací můžete realizovat díky vývojové sadě Evolution (DKE – Development Kit Evolution), která je evolucí v myšlení a přístupu k životnímu komfortu.

Socket E-case

 

Obal na elektroniku je velmi oblíbeným doplňkem, protože pomáhá nejen ochránit přístroje před poškozením a vlivy vnějšího okolí, ale také je snadno přenášet uprostřed velkoměsta i v terénu. Během pár minut vše složíte a můžete vyrazit.

S obalem na elektroniku budete mít všechny přístroje pro svou práci po ruce – uprostřed velkoměsta i v terénu. Zapomeňte na zdlouhavé montování; kufr otevřete a jednotlivá zařízení uložíte do polstrování. Během několika minut vše složíte a můžete jet.

Small Opto Mechanic System

 

Sofistikovaný optomechanický systém s optokinetickým válcem pro testování tolerance optických systémů a optického zarovnání, který uspokojují náročné potřeby profesionálních techniků. Díky tlumené konstrukci neuslyšíte hluk a neucítíte vibrace.

Malý optomechanický systém s optokinetickým válcem, buben, cylindrem je otočný válec s černobílými pruhy nebo jinými obrazci orientovanými kolmo na směr otáčení bubnu.

Power Survival Kit – elektrická sada pro přežití

Power Survival Kit (PSK) je sada osobního elektronického vybavení, určená do extrémních provozních podmínek – podzemí, voda, pod vodou a různé přírodní biotopy, kde uživatel potřebuje zdroj energie v podobě elektřiny, tepla a světla. Hodí se pro potřeby armády, záchranáře, průzkumníky a pro všechny milovníky outdooru a extrémních sportů.

V podzemních dílech, na vodě, pod vodou, v různorodých biotopech jako jsou pralesy, poušť či tundra využije armáda, záchranáři, domobrana, průzkumníci i milovníci outdooru elektrickou modulární sadu nástrojů pro přežití (PSK).