Systém elektronické organizace a sledování klíčů ESSKEY

Systém ESSKEY jsme vyvinuli pro elektronickou organizaci a sledování klíčů v administrativních budovách, hotelích, areálech a všude tam, kde potřebujete mít nad velkým množstvím klíčů přehled a kontrolu. V pokročilém nastavení zařízení funguje také jako elektronický zabezpečovací systém střežící klíče a jejich okolí, rezervační systém klíčů i automatický hlídač trvání výpůjček.

Cíl projektu – správa, ochrana a sdílení vysokého počtu klíčů

Elektronický organizátor klíčů ESSKEY využívá propracovaného systému klíčenek a dokovacích skříní. Každý klíč je pomocí ocelového kroužku spojen s inteligentní klíčenkou, která se skládá z USB konektoru a mikropočítače.

Klíčenka se spolu s klíčem ukládá do dokovací skříně. Každá klíčenka je vybavená světelnou indikací signalizující vybraný klíč a aktuální stav výpůjčky. Přístup do dokovací skříně je zajištěn autentikačním terminálem, který umožňuje využití klávesnice nebo RFID technologie. Dokovací skříň je dále vybavena dotykovým monitorem pro management klíčů, uživatelů a výpůjček. V ESSKEY můžete definovat uživatelské přístupy ke klíčům a sledovat jednotlivé výpůjčky skrze vzdálený server. Všechny dokovací skříně jsou mezi sebou synchronizovány a uživatel vždy ví, kde je klíč umístěn.