Diagnostické přístroje

Navrhneme, vyvineme a vyrobíme specifické mechatronické systémy pro vědecké a diagnostické účely založené na automatizaci a robotizaci.

Zefektivněte svou diagnostickou práci a objektivizujte ji. Umožněte využití statistického zpracovávání a získávání dat pro dosažení svých cílů. Pomůžeme vám v přechodu od „co kdyby“ k diagnostickým přístrojům.

Specializujeme se na 2 oblasti diagnostických přístrojů. První kategorií jsou diagnostické přístroje pro usnadnění a objektivizaci lékařské diagnostiky.

Druhou oblastí je systémová a přístrojová diagnostika.

Diagnostika přináší zlepšování systémů a zařízení, odhaluje prvky a části, které jsou příčinou opakovaných poruch, poukazuje na nedostatky ve výrobních procesech. Napomáhá vytvářet doporučení změn v technologických procesech. Stejně tak se výsledků rozboru poruch využívá i ve smyslu úprav pracovního prostředí, v němž zařízení pracuje.

Ukázková realizace:

Kompaktní měřič stavu a očekávané životnosti akumulátorů BATTEST24V

BATTEST24V je pokročilý příruční přístroj pro diagnózu dobíjecích akumulátorů do 24 V. Na rozdíl od jiných testerů, které měří jenom statické vlastnosti akumulátoru, umí změřit vnitřní odpor akumulátoru na základě dynamických změn vlastností akumulátoru.

Přístroj pro diagnózu životnosti chemických akumulátorů do 24 V baterií funguje na principu sledování dynamických změn vlastností akumulátoru. Tester nepoškozuje akumulátor a displej ukazuje řadu diagnostických dat.