Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/191769/virtual/www/wp-content/themes/prokyber/includes/builder/functions.php on line 5689

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/191769/virtual/www/wp-content/themes/prokyber/includes/builder/functions.php on line 2039
Řídicí systémy speciálních zařízení | Prokyber.cz

Řídicí systémy speciálních zařízení

Navrhneme, vyvineme a zrealizujeme speciální řídicí systémy, které jsou založené na programovatelných automatech či počítačích.

Poskytujeme kompletní vývoj řídicích systémů na klíč pro nové či stávající technologie a stroje. Specializujeme se na nestandardní aplikace, kde použití konvenčních postupů a systémů nepřináší vhodné výsledky.

Řídicí systémy realizujeme podle vašich přání. Jsme schopni vytvořit a odladit intuitivní Human Interface Device (HID). Naše systémy pro řízení a přenos informací ve strojích využívají matematického aparátu, učí se v rámci interakce s uživateli a optimalizují procesy v rámci vlastní diagnostiky.

Výzvou a radostí jsou pro nás řídicí systémy pro zcela nové technologie, ale umíme realizovat i řídicí systémy pro již existující stroje, náročnější zařízení či pro části technologií.

Řídicí systémy i veškerou elektroniku navrhujeme v harmonii se světovými i regionálními směrnicemi jak v oblastech bezpečné a spolehlivé elektroniky, tak v oblastech sociálních a ekonomických.

Vývoj a výrobu řídicích systémů akcelerujeme získanými zkušenosti z oblastí komunikace mezi počítači a mikropočítači, komunikace mezi mikrokontroléry a mikrořadiči a z oblasti interakce člověka a stroje.

Navrhovali, vyrobili a nasadili jsme zařízení pro venkovní použití, pro průmysl, domácnost i pro jiné obory.

Ukázková realizace:

Vývojová sada Evolution

Vývojová sada Evolution představuje modulární systém komponentů určených pro stavbu malých, středních i velkých automatizovaných, mechatronických a robotických systémů.

Další oblasti uplatnění jsou navigační a polohovací systémy, nteligentní budovy, dálkové spínání osvětlení, automatizované kotelny, zabezpečovací systémy, správa akumulátorů, ovládání modelů, energetické plantáže, senzorické systémy, měření biopotenciálů…

To všechno a mnohem víc aplikací můžete realizovat díky vývojové sadě Evolution (DKE – Development Kit Evolution), která je evolucí v myšlení a přístupu k životnímu komfortu.