Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/191769/virtual/www/wp-content/themes/prokyber/includes/builder/functions.php on line 5689

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/191769/virtual/www/wp-content/themes/prokyber/includes/builder/functions.php on line 2039
Kariéra NEW | Prokyber.cz

Kariéra

Do našeho týmu hledáme osobnosti, které se nebojí výzev a rády by realizovaly vlastní nápady, sny a vize.

Mechatronika, kybernetika, robotika, automatizace. Řešíme vývoj a výrobu nových strojů, systémů a technologií. Chcete se stát součástí týmu, který dokáže společně bořit dosavadní představy o technologii?

V naší firmě pracujeme všichni jako jeden tým, ale každý z nás má dostatek volnosti a možnost svobodného výběru toho, na čem chce pracovat.

Pociťovat SMYSL a RADOST?

Smysl práce je hnacím motorem každého z nás. Všichni víme co, kdy a proč chceme dělat. Jelikož si práci vybíráme sami, máme motivaci ji plnit a zde pramení naše radost z práce.

SEBEREALIZACE a být SÁM SEBOU?

Každý z nás je jedinečný a vyniká v jiných oblastech. U nás má každý možnost naplno využít potenciál toho, v čem je dobrý a v čem se CHCE sám zlepšovat? Práce má uspokojovat a být koníčkem. Má nás posouvat a naplňovat! U nás je to realita.

Také se chceš podílet na práci, která má pro tebe smysl, můžeš se v ní cítit svobodněa sám sebou? Chceš také pociťovat radost z toho, co děláš, užívat si volnost a nechat se naplňovat seberealizací? Pokud ano… máme pro tebe skvělou zprávu!

Máš pocit, že nejsi vhodným kandidátem, či kandidátkou na hledanou pozici? NEVADÍ! Kontaktuj nás a sděl nám, co rád(a) děláš, v čem jsi dobrý(á) a proč by bylo fajn tě mít v našem týmu. Zkusíme ti ušít pozici na míru.